بازار خرید لوله تیپ آبیاری قطره ای

لوله تیپ آبیاری قطره ای محصولی است که از پلی اتیلن ساخته شده و از آن برای آبیاری باغات و گیاهان حتی گل ها استفاده می‌شود و این محصول بیشتر در کاشت صیفی جات کار برده و می توان آن را از بازار خرید این محصول با نرخ بسیار ارزان به دست آورد و به این ترتیب این لوله را هم برای اجرای شبکه های گسترده آبیاری قطره ای و هم برای صادرات به کشورهای دیگر از این بازار تهیه کرده و به عنوان فروشنده این محصول یا صادر کننده آن به بازارهای دیگر سود خوبی از تجارت آن کسب نمود.

بازار خرید لوله تیپ آبیاری قطره ای

دانستنی های جالب درباره لوله تیپ آبیاری

دانستنی های جالب درباره لوله تیپ آبیاری از جمله تجهیزاتی که برای آبیاری قطره‌ای مورد استفاده قرار می گیرد لوله تیپ آبیاری است که اغلب برای کشت های ردیفی کاربرد دارد و امروزه برای کاشت گیاهانی همچون فلفل، گل کلم و حتی پنبه و گاهاً گیاهان زراعی مانند ذرت و حبوبات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این لوله به گونه‌ای طراحی شده که تراوش آب از منافذ موجود در آن به گونه ای است که آب خارج شده از آن تنها تا ریشه گیاه می‌تواند برسد بنابراین بیشترین میزان صرفه جویی در مصرف آب انجام می شود.

نکته جالب در مورد این لوله ها این است که از نظر طول دارای محدودیت نیستند و می‌توانند برای هر متراژ لوله را تهیه کرد و همچنین جمع آوری آنها بسیار راحت است و می توان برای سال های بعد از آنها استفاده نمود هر چند به دلیل نرخ پایین اغلب تا دو سال کاری می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند و باید تعویض شوند.

این لوله های تیپ باعث می شود که کنترل بهتری بر علف های هرز صورت گیرد همچنین در برابر خاک بسیار مقاوم هستند و شستشوی آنها نیز در صورت کثیفی می‌تواند بسیار راحت باشد علاوه بر این قطر آنها از ۱۶ تا ۲۰ میلیمتر متفاوت است و می توانند از ۱.۲ تا ۴ لیتر بر ثانیه را از خود عبور دهند همچنین فاصله قطره دریپرها در آنها می تواند از ۲۵ سانتی متر تا ۲۰۰ سانتی متر متفاوت باشد و در این بین تعداد بسیار زیادی از فاصله ها وجود دارد.

معرفی مختصر درباره لوله آبیاری تیپ

معرفی مختصر درباره لوله آبیاری تیپ لوله آبیاری تیپ محصولی است که در زمین های وسیع و مناطقی که نرخ بارش باران کم است می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و امکان اضافه کردن قطره چکان به آنها وجود دارد تا به این ترتیب کنترل بیشتری بر میزان آب خروجی از این لوله ها وجود داشته باشد.

این لوله ها دارای دیواره بسیار نازک هستند و معمولاً در دو مدل بغل دوخت و پلاک دار ارائه می‌شوند و محبوبیت بالایی نزد کشاورزان دارند و برای فصل زراعی برای آبیاری بسیار مناسب هستند و معمولاً فاصله بین قطره چکان در آنها را ۱۵ تا ۱۰۰ سانتیمتر در نظر می‌گیرند که اغلب برای کشت محصولات جالیزی مورد استفاده قرار می گیرند.

ضخامت هر یک از این لوله ها از 2 میلی متر شروع می‌شود و در لوله کاروگیت ساری به بیشترین مقدار می رسد و انواع با ضخامت کم در گلخانه ها و باغچه ها که در آنها سبزیجات پرورش می یابد نیز زیاد است و امروزه استفاده از آنها در باغات انگور دیم و آبی نیز بیشتر شده است همچنین استفاده از آنها می‌تواند کاهش مصرف آب و افزایش کارایی و عملکرد در هکتار را به دنبال داشته باشد همچنین در استفاده از این باد نوع لوله همچون آبیاری بارانی محدودیت ایجاد نمی‌کند.

توزیع بی واسطه لوله تیپ آبیاری قطره ای

توزیع بی واسطه لوله تیپ آبیاری قطره ای لوله تیپ آبیاری قطره ای همچون لوله کاروگیت 1400 در توزیع بی واسطه این محصول توسط فروشنده آن به خریداران ارائه می گردد و کسانی که مایل به تهیه این لوله هستند می‌توانند از این توزیع نهایت استفاده را ببرند به این معنی که این محصول با نرخ ارزانی ارائه می شود و به این ترتیب امکان دستیابی به سود مناسب از فروش این محصول در کشور های دیگر با ارزهای خارجی بیشتر محتمل است.

توزیع بی‌واسطه به خریداران را کمک خواهد کرد تا هزینه کمتری برای تهیه آن پرداخت کنند و به این ترتیب دستیابی به این محصول برای همگان در سراسر کشور و به خصوص صادر کنندگان ارزان تر خواهد بود همچنین توزیع نیازی به حضور مشتری در محل عرضه ندارد بلکه خرید اینترنتی باعث دستیابی سریع‌تر این محصول خواهد شد و به این شکل از قیمت تمام شده این لوله بسیار ارزان تر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما