فروشگاه معتبر لوله 16 پلی اتیلن

بزرگ ترین فروشگاه مجازی و معتبر لوله 16 پلی اتیلن یمی از برترین محصولات خود را با کیفیت ضدسایش و بسیار مقاوم از طریق ارتباط مستقیم با تولید کننده در اختیارتان قرار می دهد.این لوله دارای مشخصات شناسنامه داری است.قبل از خرید لوله 16 باید مساحت زمین کشاورزی یا باغ خود را محاسبه کنید و تعداد ردیف‌هایی که برای آن در نظر گرفته‌اید را هم مشخص کنید. در مورد باغ یا گلخانه پرورش محصولات کشاورزی حتی بهتر است تعداد درخت‌ها و بوته‌ها را هم مشخص کنید تا برای خرید متراژ لوله و تعداد اتصالات به مشکل نخورید.

فروشگاه معتبر لوله 16 پلی اتیلن

مزایای استفاده از لوله 16 پلی اتیلن

مزایای استفاده از لوله 16 پلی اتیلن لوله‌ پلی اتیلن 16 میلیمتری عمدتا به عنوان لوله‌ فرعی در آبیاری و انتقال آب در زمین‌های کشاورزی و آبیاری باغات و گلخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرد. مزایای استفاده از لوله ۱۶, پلی اتیلن فراوان است که ما در اینجا به چند مورد مختصر اشاره می کنیم؛

موجب صرفه جویی در آبیاری می شود.محدودیت منابع آبی کشور همه را بر آن داشته تا با استفاده از سامانه‌های نوین آبیاری، به توسعه صنعت کشاورزی کمک کنند و از هدر رفتن آب در شرایط کم آبی و خشکسالی جلوگیری کنند.

  • لوله‌های پلی اتیلن کشاورزی و آبیاری لوله‌های پلی اتیلن سایز 16 میلیمتر ( قطر اسمس خارجی ) با برترین مواد PE100 در کلاف‌های 100 , 200 و 400 متری طبق جدول استاندارد تولید می‌گردد.
  • این نوع لوله‌ها قابلیت نصب انواع دریچه‌ و دریپرهای موجود در بازار را دارا می‌باشد
  • سازگاری 100 درصدی با تمامی اتصالات استاندارد را دارد.
  • در آبیاری معمولی و انتقال آب بسیار کاربرد دارد
  • در انواع سیستم‌های آبیاری قطره‌ای مورد استفاده قرار می گیرد
  • در سیستم‌های آبیاری تحت فشار استفاده می کنند
  • در سیستم آبیاری بارانی و سیستم‌‌های آبیاری سنتر پیوت، لینیر و رول لاین با بهترین میزان رضایت مندی استفاده می گردند

روش اتصال این لوله‌‌های پلی اتیلن 16 میلیمتر در زمینهای کشاورزی و باغات , غالبا بوسیله اتصالات پیچی می‌باشد که البته می‌توان از روش جوش لب به لب (Butt Fusion) نیز استفاده کرد

نقش لوله پلی اتیلن در فاضلاب شهری

نقش لوله پلی اتیلن در فاضلاب شهری نقش لوله پلی اتیلن در فاضلاب شهری بسیار حیاتی و پر رنگ است. زیرا موجب عدم خوردگی و مقاومت بالا در برابر خوردگی می گردد. موجب اتصال سریع و بدون اشکال در آب بندی های کانال های اصلی می گردد.

وزن سبکی دارد و موجب انتقال آسان آب و حمل می شود.د ر برابر ساییدگی ها مقاومت بالایی دارد. از نشت آب جلوگیری می کند.لوله های پلی اتیلن به انعطاف پذیری بالا مشهور هستند.

نمونه‌هایی از موارد استفاده این سیستم عبارتند از: فاضلاب سریع السیر، فاضلالاب زیر سطحی، فاضلاب بهداشتی زهکشی آب باران، سیستم‌های مدیریت فاضلاب‌های سطحی خروجی / درجریان.

پخش بی واسطه لوله 16 پلی اتیلن

پخش بی واسطه لوله 16 پلی اتیلن پخش بی واسطه لوله پلی اتیلن ۱۶ قیمت ها را بسیار متفاوت تر برای خرید رضایت بخش مشتریان مهیا کرده است.قیمت لوله پلی اتیلن 200 و لوله پلی اتیلن پیچی،لوله 50 پلی اتیلن و نیز لوله 16 پلی اتیلن توسط اتحادیه فروش وابسته به این محصولات تعیین می شود.

جهت قیمت گذاری محصول عوامل مختلفی در نظر گرفته می شود که شامل سایز لوله، کیفیت و مرغوبیت آن،نرخ سال،نحوه خرید مشتری،مقدار خرید مشتری و غیره. اما برای شما مشتریان عزیزی که می خواهید از این مرکز خرید کنید قیمت های مناسب تری در نظر گرفته شده است زیرا واسطه ها حذف گردیده و سود حاصل از این حذف به جیب مشتری خواهد رفت.

تجهیزات در بسته بندی های مناسب و در کارتن هایی که مشخصات کالا بر روی آن ثبت شده است به شهرها و کشور های متقاضی صادر می شود. در این راه، رعایت اصول صحیح قوانین صادراتی از جمله ارسال صحیح و بدون نقص امری جدی است که به سفارش مجدد منتهی خواهد شد.

توزیع این محصول هم اکنون به تمام نقاط کشور در حال انجام است. انواع لوله پلی اتیلن را می توانید از این نمایندگی با اطمینان کاملی خرید نمایید. بهترین لوله پلی اتیلن رضایت مندی بالایی از مشتریان را جلب کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما