قیمت عرضه نوار تیپ یزد

قیمت نوار تیپ یزد در بازار عرضه و تقاضا نسبت به قیمت مواد اولیه تعیین می شود. نوار تیپ به همراه لوله های پلی اتیلن در بازار پخش می گردد. نوار تیپ مخصوص آبیاری به صورت رول های چند متری بسته بندی می شود. نوار آبیاری قطره ای هم به صورت عمده و هم به صورت خورده فروشی عرضه می گردد.

قیمت عرضه نوار تیپ یزد

بررسی کیفی انواع نوار تیپ

بررسی کیفی انواع نوار تیپ نوار تیپ که برای آبیاری قطره ای استفاده می شود در کارخانه های تولیدی پس از بررسی های کیفی لازم در انواع مختلف برای فروش روانه بازار می شود. پلی اتیلنی که برای ساخت این نوار استفاده می شود با هم متفاوت می باشد و بسته به اینکه این مواد از مواد درجه اول یا دوم ساخته شده باشد لوله های تیپ با کیفیت های مختلف روانه بازار می شود. نوار تیپ از نظر کیفی به نوارهای کاملا انعطاف پذیری می گویند که بسیار سبک می باشد و به همین دلیل در هنگامی که میخواهند آن را در زمین های کشاورزی نصب کنند کمترین اذیت را برای افراد به وجود می آورد. نوار تیپ برای کشت هایی که یه صورت ردیفی در یک صف هستند استفاده می شود و به آبیاری قطره ای معروف می باشد این لوله در‌ واقع یک نوع لوله پلیمری نرم است که در فواصل مشخص بر روی آن سوراخ های برای خارج شدن آب تعبیه شده است و بدین وسیله آبیاری گیاهان انجام می گیرد.

علاوه بر نوار تیپ مخصوص آبیاری قطره ای کارخانه های تولیدی در زمینه تولید لوله های پلی اتیلن تک جداره و لوله های پلی اتیلن دوجداره و اتصالات پلی اتیلن و تجهیزات پرورش ماهی در قفس و همچنین مخازن پلی اتیلن فعالیت دارد. یکی از مهمترین محصولات که به نوار تیپ آبیاری پیوست شده است و باید با خریداری این نوار آن هم خریداری گردد اتصالات لوله است که این اتصالات پلی اتیلنی شامل انواع رزوه ای ، تزریقی ، الکتروفیوژن ، جوشی و دست ساز است و برای توسعه شبکه های آبیاری و همچنین همکاری های لازم با پروژه های ساختمانی با کمترین قیمت و کیفیت عالی در اختیار آنها قرار می گیرد. نه تنها لوله های پلی اتیلن بلکه نوار تیپ آبیاری قطره ای در پروژه های آبکاری که استفاده می شود نیاز به اتصالات خاص که برای هر کاری نوع و تعداد این اتصالات می تواند متفاوت باشد.

مهم ترین خصوصیات نوار تیپ با کیفیت

نوار آبیاری تیپ یکی دارای مزیت هایی می باشد که از میان خصوصیات آن می توان به این مورد اشاره کرد که در مصرف آب کاملا صرفه جویی می کند و در واقع با آبیاری با این لوله های باریک موجب بهینه سازی در می غ آب می گردد. نوار تیپ دارای مزیت های می باشد که به طور اختصار در زیر به چند نمونه از آن اشاره می نماییم .

 • این نوع نوار خیلی سریع و آسان نصب می گردد
 • به دلیل اینکه وزن نوار تیپ سبک می باشد حمل و نقل رول های آن بسیار راحت است
 • نوار تیپ چون قابل انعطاف می باشد می توان از آن در اکثر زمین های کشاورزی و مزرعه های صیفی جات و و جالیزارها که بلندی و پستی های مختلف دارند استفاده نمود و برای برای این کار نیاز به هموار و مسطح کردن زمین کشاورزی نیست
 • اتصالاتی که این لوله ها را در هنگام نصب می کنند هم ارزان قیمت می باشد و هم به صورت خیلی ساده می توان به صورت دستی آن را بر روی لوله ها نصب کرد
 • نوار تیپ از جنس یک نوع پلیمر نرم است که قابلیت آن را دارد که در مسیر از چسبیدن رسوبات معدنی و همچنین جلبک ها بر روی بدنه داخلی آن جلوگیری شود و به همین خاطر دچار گرفتگی و انسداد آب نمی شود
 • این لوله چون باید برای زمین و مناطق کشت روباز هم استفاده شود کاملا در برابر اشعه های محیط مثل اشعه uv خورشید مقاومت است
 • این نوع لوله دارای مقاومت لازم در برای کودهای شیمیایی مختلف و همچنین سموم و آفات گیاهی و اسپری هایی که در زمین های کشاورزی مصرف می شود است
 • این نوار همانطور که از اسم آن مشخص می باشد دارای صرفه جویی قابل ملاحظه در مصرف آب است
 • به دلیل اینکه محصول مورد نظر وقتی توسط این روش آبیاری می شود همیشه مربوط و آب کافی در اختیار آن قرار می گیرد بازدهی آن بیشتر است
 • نوار تیپ هم به صورت دستی و هم به صورت مکانیزه می تواند پهن شود
 • این نوار مانع از رشد علف های هرز و رشد و گسترش آن در سطح زمین کشاورزی می گردد
 • نوار تیپ برای استفاده از آن لازم نیست فشار آب زیاد باشد این‌ نوع نوار با فشار آب کم کار می کند

نوار تیپ چگونه تولید می شود؟

نوار تیپ چگونه تولید می شود؟ نحوه تولید نوار تیپ به به این صورت است که مواد پلی اتیلن نرم برای ساخت این نوار استفاده می شود که کاملا نرم و قابلیت انعطاف پذیری خوبی داشته باشد و علاوه بر آن بر روی آن سوراخ هایی به فاصله های مساوی و قطرهای متنوع بسته به مورد مصرف آن قرار می دهند. نوار تیپ آبیاری را می توان بنا به سفارش مشتری قطر و ضخامت و همچنین تعداد سوراخ های روی آن را تولید نمود.

نوار تیپ به دو صورت تحمل تولید و در بازار پخش می گردد یک نوع نوار تیپ به نوار تیپ درز دار و یک نوع به نوار تیپ پلاک دار مشهور است که نوار تیپ پلاکدار قطره چکان دارد اما نوع درز دار قطره چکان ندارد و به جای آن یک مسیر زیپ مانند زیگزاگ کنار آن وجود دارد که منجر به شکسته شدن فشار آبی می شود که در لوله جریان دارد و آب با فشار کم به پای گل و گیاه می رسد اما نوع دیگری دارید که به جای اینکه روزه در بغل باشد روی آن است و به آن درز از وسط می گویند.

آبی که به لوله های نوار تیپ وارد می شود آب در فشاری است اما این فشار توسط روزنه های روی نوار گرفته می شود و در نهایت آبی که در اختیار محصول کشاورزی قرار می گیرد کاملا بدون فشار است و به ریشه های محصول مورد نظر اسی وارد نمی کند. برای درختچه های میوه لازم است از نوار با قطر بزرگتر و سوراخ های وسیع تر استفاده شود اما مثلا برای آبیاری بذرهای کوچک صیفی جات و یا گل ها این نوارهای به صورت نازک و تعداد سوراخ های بیشتر تولید می شود. فشار آبی که به لوله وارد می شود توسط فرد می تواند کم و زیاد گردد و کاملا تحت کنترل شخصی که مسیول آبیاری است می باشد.

مدل های مختلف نوار تیپ یزد

نوار تیپ مخصوص آبیاری دارای مدل های متفاوت است که تفاوت را طول این نوارها و روزنه هایی که روی این نوار است تعیین می کنید یکی از پرکاربردترین این نوع لوله های تیپ در یزد نوار تیپ ۱۰۰۰ متری این که قیمت نوار تیپ 1000 متری به دلیل کاربرد فراوان آن نسبت به سایزهای دیگه بیشتر است. نوار تیپ بر اساس سوراخ های موجود در آن و متراژ و مواد اولیه به مدل های مختلف دسته بندی می گردد که هر چقدر فاصله سوراخ های روی آن بیشتر باشد توان آبیاری بیشتری دارد و دلیل آن هم این است که چون آب با فشار وارد این لوله ها می شود وقتی فاصله سوراخ ها بیشتر باشد هنگام خروج و آبیاری نیز با سرعت بیشتری خارج می گردد.

نوار آبیاری تیپ را می توان برای آبیاری گیاهان مختلف با دوره های رشد متفاوت استفاده نمود اما اگر بخواهیم از مدلی که بیشتر استفاده می شود باید بگوییم لوله ای که ضخامت آن ۲۰۰ و ۱۷۵ میکرون است و فاصله روزنه های آبیاری آن به ۲۰ سانتی متر می رسد جز پرمصرف ترین لوله های تیپ موجود در بازار است. ما فواصل آبدهی کمتر و بیشتر از بیست سانت مثلا فواصل ده و سی سانت را هم جز نوارهای پرکاربرد محسوب می نماییم . شرکت های تولیدی که در زمینه ساخت نوارهای آبیاری فعالیت دارند امکان سفارش در متراژهای پیشنهادی و فاصله های سفارشی را برای مصرف کننده در نظر گرفته اند. سرعت آب دهی نوارهای تیپ بستکی به این دارد که برای چه محصولی استفاده می شود اما عموما از ۱/۲ تا ۳ لیتر در ثانیه این سرعت می تواند متغیر باشد که هرچقدر فاصله قطره چکان های لوله و یا فاصله درز در لوله بیشتر باشد با این سرعت میزان آبدهی لوله هم بیشتر می گردد.

فروشندگان نوار تیپ یزد

فروشندگان نوار تیپ یزد فروش نوار تیپ توسط فروشندگان یزدی در مدل های مختلف با بسته بندی های شیرینگ شده محکم با کارآیی های متفاوت به صورت عمده انجام می شود. نوار تیپ اسیابی یکی از پرکاربردترین نوار آبیاری های قطره ای در کشور است. اگر دقت کرده باشید به مزرعه های بزرگ که وارد می شوید اولین چیزی که جلب توجه می کند یک سری لوله مشکی باریک است که همراه درختانی که ردیفی کاشته شده است قرار دارد به این لوله ها نوار تیپ قطره ای می گویند که همانطور که از اسم آن مشخص است آب را به صورت قطره ای اما به صورت مداوم در اختیار گیاه و بذر مورد نظر قرار می دهد جنس این نوارهای مشکی رنگ از نوعی پلیمر می باشد که آفتاب و نور خورشید نمی تواند آن را بپوساند. در شهرهای کشور نوار تیپ تولید می گردد که چند نمونه از شهرهای مورد نظر به شرح زیر است.

 • نوار تیپ زنجان
 • نوار تیپ مشهد
 • نوار تیپ خوزستان

تامین کننده نوار تیپ یزد

شرکت تولید کننده لوله پلی اتیلن در یزد یکی از تامین کننده های بزرگ لوله های پلی اتیلنی در کشور است که هر ساله لوله های پلی اتیلن درجه یک و درجه دو و همچنین نوار تیپ های آبیاری قطره ای را هم برای فروش داخلی و هم برای فروش صادراتی روانه بازار می کند و در اختیار تاجران این صنعت قرار می دهد. گلخانه های سراسر کشور که به کاشت صیفی جات در انواع مختلف مشغول می باشند از این‌ نوع نوار تیپ استفاده می نمایند و محصول خود را روانه بازار می کنند. علاوه بر گل خانه های سراسر کشور گل خانه های پرورش انواع گل های زینتی و تزیینی نیز جز نهادهایی هستن که از این نوع لوله های برای آبیاری محصول خود بهره می‌برند. نوار تیپ به صورت متری در حلقه های مختلف چند متری بسته بندی می گردد که توسط اتصالات لوله های پلی اتیلن در مزرعه مورد در به هم وصل می‌شوند و تا متراژهای مختلف را می توانند پوشش دهند. صادرات این محصول توسط تامین کنندگان یزدی بیشتر برای شهرها و کشورهایی که در زمینه کشاورزی فعالیت دارند انجام می گیرد مثلا گیلان یکی از شهرهای مورد نظر و یا کشور استرالیا یکی از کشورهای مهم است که از لوله پلی اتیلن و نوار تیپ ایرانی استفاده می نماید.

عرضه کننده نوار تیپ یزد

عرضه کننده نوار تیپ یزد یزد یکی از شهرهای تولید کننده در زمینه تولید لوله های پلی اتیلن صنعتی و کشاورزی می باشد که این شهر انواع مختلف نوار آبیاری مدل تیپ که یک نوع لوله مخصوص باریک قابل انعطاف با سوراخ های فراوان است می باشد که برای آبیاری های قطره ای باغات سراسر کشور می توان از این نوع مدل نوار تیپ استفاده نمود. این‌ نوع نوار دارای رنگ بندی های مختلف است اما چیزی که بیشتر برای رنگ این نوع نوار مرسوم می باشد رنگ مشکی یا نوک مدادی می باشد. مواد اولیه که در ساخت این نوع محصول پرمصرف استفاده می شود به گونه ای است که در برابر نور خورشید مقاومت لازم را داشته باشد به این دلیل که این‌ نوارها در باغ ها و زمین های کشاورزی روباز استفاده می گردد. عرضه این نوار در شهر یزد نسبت به قیمت نوار تیپ همدان با سرعت بیشتری انجام می گیرد. عرضه صادراتی لوله های مخصوص آب و یا پسماند های فاضلاب و کارخانه ها و همچنین نوار نرم تیپ توسط کارخانه تولیدی دارای این مزیت می باشد که نه تنها د قیمت تمام شده محصول مورد نظر برای تاجران تاثیر به سزایی دارد بلکه قبل از خرید می توان با مشاورانی که در کارخانه هستند در زمینه جنس و یا کارایی مشورت نمود و بعد اقدام به خرید کرد. تمام مراحل ساخت و تولید لوله و نوار تیپ توسط کارشناسان تحت نظر قرار می گیرد و در نهایت محصولی روانه بازار می شود که کاملا استاندارهای ملی و تجاری و بهداشتی مورد نظر را دارد و نه تنها با نمونه های خارجی رقابت می کند بلکه در بعضی موارد دارای کیفیت بهتر نسبت به محصولات مشابه آن در بازارهای خارجی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما