مراکز خرید نوار آبیاری قطره ای

فروشگاه تخصصی ما به عنوان یکی از مراکز خرید نوار آبیاری قطره ای می باشد. نوارهای آبیاری یکی از تجهیزات مهم در کشاورزی می باشد که امروزه شاهد جدیدترین مدل های آن هستیم. در بخش بعدی جدید ترین مدل های نوار آبیاری اشاره خواهیم کرد.

مراکز خرید نوار آبیاری قطره ای

جدیدترین مدل نوار قطره ای کشاورزی

جدیدترین مدل نوار قطره ای کشاورزی از میان تجهیزاتی که برای این فرایند مهم روانه بازار شده است نوار تیپ ها از مقرون به صرفه ترین ها به حساب می آیند. جنس این نوارها از پلی اتیلن می باشد و انعطاف و مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی دارند. این نوارها دارای انواع مختلفی هستند:

  1. نوار آبیاری شلنگی
  2. نوار آبیاری درزدار
  3. نوار آبیاری پلاک دار

از هر سه مدل بالا برای آبیاری در صنعت کشاورزی و باغداری استفاده می گردد، اما دو مدل آخر جدید ترین مدل های نوار آبیاری کشاورزی هستند و بیشتر کاربرد دارند، چون علاوه بر آبرسانی به محصولات به دلیل درز و پلاک روی آن ها میزان آب را تنظیم می کند. گاهی در یک زمین چند محصول یا درخت کاشته شده است که به طور هم زمان می خواهید آن ها را آبیاری کنید.

نیاز هر محصول و درخت با دیگری متفاوت است به همین دلیل نیاز است سیستمی تعبیه کنید تا این میزان را کنترل کند. نوار تیپ های درز دار و پلاک دار از طریق آبیاری قطره ای این کار مهم را انجام می دهند. انجام گرفتن درست آبیاری به طور مستقیم بر مرغوبیت محصول نهایی اثر می گذارد. علاوه بر این، روش آبیاری قطره ای به کمک این نوار آبیاری پی وی سی به شدت مصرف آب شما را کاهش می دهد و از هزینه هایی که برای مصرف آب می پردازید، کاسته می شود.

فروشگاه انواع نوار آبیاری قطره ای

فروشگاه انواع نوار آبیاری قطره ای همانطور که در بخش قبل اشاره شد نوار های آبیاری از انواع مختلفی برخوردار می باشند. برای دسترسی یکجا به متنوع ترین تولیدات نیاز است فروشگاه هایی را انتخاب کنید که به صورت تخصصی در این حوزه مشغول به فعالیت می باشند. تیم تخصصی ما به عنوان یکی از عرضه کننده های عمده انواع نوار آبیاری قطره ای آماده پاسخگویی به نیاز شما در این حوزه می باشد.

از آنجایی که کشاورزی یک فعالیت مهم در سراسر دنیا محسوب می شود، و مرحله آبیاری یکی از مهم ترین مراحل در فرایند پرورش یک محصول است، صادرات نوار آبیاری به عنوان یک محصولی که هم آبیاری را آسان می کند و هم به طور چشمگیری باعث صرفه جویی میزان آب مصرفی می گردد، با رونق بالایی برخوردار می شود.

به منظور دسترسی و داشتن تجربه خرید آسان امکان ثبت سفارش از طریق همین درگاه را فراهم کرده ایم. کافی است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما