تولید عمده لوله پلی اتیلن استاندارد

تولید کنندگان عمده لوله پلی اتیلن به منظور جذب نیروی کار جوان، افزایش رونق اقتصادی و در آمد اقدام به تولید انبوه لوله می کنند تا در آب رسانی و پروژه های دیگر مورد استفاده قرار گیرد، لوله پلی اتیلن استاندارد به دو صورت یک جداره و دو جداره تولید می گردد، قطر متفاوت داشته و بیشترین کاربرد آن برای آب و فاضلاب می باشد، دارای مقاومت در برابر ضربه بوده و با هدف انجام پروژه های کلان تولید می شود.

تولید عمده لوله پلی اتیلن استاندارد

مراحل تولید انواع لوله پلی اتیلن

مراحل تولید انواع لوله پلی اتیلن پس از رسانیدن مواد اولیه پلی اتیلن به کارخانه ابتدا ماده اصلی را حرارت داده و شکل روان به خود گرفته و آماده قالب گیری در اندازه و قطرهای متفاوت می شود، قطرهای مختلف نشان دهنده کاربردهای مختلف است، پس از قالب گیری به مرحله برش رفته و در اندازه های گوناگون برش خورده و آماده خنک شدن می شود، یعنی پس از برش به مرحله سرد شدن راهی می گردد.

پس از برش به مرحله چاپ و نوشتن نشانه های اصلی و کاربرد لوله پیش می رود و تمام علایم و شرایط کاربرد آن روی لوله درج می گردد، انجام این مرحله مهم ترین بخش تولید لوله است زیرا هر فرد با دیدن این علامت ها به لوله مورد نظر خویش پی می برد و می تواند بهترین جنس و مارک را تهیه کند.

شرایط ساخت لوله دو جداره و یک جدار فرق داشته و هر یک برای قالب سازی نیاز به دما و حرارت مناسب دارند و هر یک باید در شرایط مخصوصش سرد شده و به مرحله نهایی برود.لوله پلی اتیلن جوشی نوعی دیگر از لوله است که به شیوه نوین تولید می شود، در مکانهایی که نیاز به لوله کشی طویل دارند، از لوله جوشی که دارای اتصالات است، استفاده می کنند.

بازار فروش لوله پلی اتیلن استاندارد

بازار فروش لوله پلی اتیلن استاندارد بازار فروش لوله پلی اتیلن سفید در تمام فروشگاه های مجاز عرضه لوازم لوله کشی محدود، مغازه ها و کارگاه های عرضه انواع لوله پلی اتیلن موجود بوده و اغلب مهندسین لوله کشی و پیمانکاران امور آب رسانی در حوزه کشاورزی هم به دنبال خرید این لوله هستند، کارخانه های تولید پلی اتیلن داخلی با تولید بهترین لوله اقدام به صادرات هم می کنند.

لوله پلی اتیلن به صورت اینترنتی هم توسط شرکت های بزرگ آب رسانی و فاضلاب خریداری می شود، یعنی ناظر خرید شرکت به سایت فروش لوله رفته و با ثبت سفارش غیر حضوری، پس از پرداخت هزینه ها محصول مورد نیاز خود را در مکان مورد نظرشان تحویل می گیرند. این شرکت ها با این روش خرید هزینه رفت و آمدشان کم شده و وقتشان هم تلف نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما