تولید لوله پلی اتیلن مشبک 5 لایه به قیمت عمده

قیمت لوله پلی اتیلن مشبک 5 لایه با توجه به کیفیت مواد اولیه که لوله از آن ساخته می شود متفاوت است و تولید این نوع لوله در کارخانه های تولیدی ایران انجام می شود و برای پخش در شهرهای ایران و پخش در کشورهای مختلف فروش عمده و صادراتی می گردد. خوب است بدانید که لوله پلی اتیلن با کیفیت های مختلف تولید می شود.

تولید لوله پلی اتیلن مشبک 5 لایه به قیمت عمده

بهترین انواع لوله پلی اتیلن فشار قوی

بهترین انواع لوله پلی اتیلن فشار قوی یکی از بهترین انواع لوله پلی اتیلن فشار قوی لوله های ساخته شده از گرانول های پلاستیکی مشکی و رنگی خارجی است که با درصد کمی از کربن مخلوط می شود علاوه بر این گرانول ها که منجر به تولید لوله با کیفیت می شود هر اندازه میزان صاف و صیقلی بودن این لوله های فشار قوی در مرحله تولید بیشتر شود آن لوله که در بازار عرضه می شود جز بهترین لوله های پلی اتیلن بازار خواهد بود. لوله های پلی اتیلن به هر اندازه میزان سختی و انعطاف آن در دستگاه های تولیدی با دقت اندازه گیری شود در بهتر شدن کیفیت محصول خروجی بسیار تاثیر دارد.

لوله های پلی اتیلن در انواع مختلف ساخته می شوند اما بهترین لوله پلی اتیلن لوله ای می باشد که در مقابل ضربه ناگهانی که به آن وارد می شود استقامت کافی داشته باشد و نشکند همچنین در مقابل عوامل محیطی مثل برف باران آفتاب که به آن می خورد دچار شکستگی پوسیدگی و یا رنگ رفتگی نگردد که در آن صورت می توان گفت لوله پلی اتیلن یکی از بهترین کیفیت های موجود در بازار است. لوله پلی اتیلن در قطعات کوچک ساخته می شود که بوسیله چسب مخصوص به هم وصل می گردد و برای عبور مایعات استفاده می شود کیفیت این چسب نیز خیلی مهم است که از بهترین مواد باشد که در مقابل فشار وارد شدن مایعات به آن باز و خراب نگردد.

بررسی انعطاف پذیری لوله پلی اتیلن کابلی

بررسی انعطاف پذیری لوله پلی اتیلن کابلی اگر دقت کرده باشید لوله های پلی اتیلن که برای کابل کشی سیم های برق و انواع دیگر سیم ها استفاده می شود باید علاوه بر اینکه سطح خارجی آن اصطکاک لازم را با دیواره ها برقرار کند همچنین در بررسی میزان انعطاف پذیری آن باید بگوییم که این لوله ها نه به درجه سختی لوله های پلی اتیلن آبیاری تحت فشار هستند و نه به اندازه لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای نرم و کاملا قابل انعطاف این لوله های کابلی از انعطاف پذیری متوسطی‌ برخوردار هستند.

یک نوع از لوله های پلی اتیلن کابلی موجود در بازار لوله های خرطومی هستند که در مغازه ها و عمده فروشی های لوازم و تجهیزات برقی به فروش می رسد از این نوع لوله های خرطومی پلیمری برای رد کردن سیم های برقی استفاده میکنند این لوله ها به دلیل اینکه توکار هستند و تحت هیچ فشار خارجی و عوامل محیطی قرار نمی گیرند لازم نیست از استحکام بالایی برخوردار باشند بنابراین اکثرا این لوله ها را از مواد درجه دو با بهترین متریال و انعطاف پذیری تولید می کنند.

علاوه بر لوله های مشبک یکی دیگر از لوله های پلی اتیلن با انعطاف پذیری خوب لوله هایی هستند که برای آبیاری قطره ای استفاده می گردند این لوله به دلیل همین انعطاف به راحتی در سطح خاک در پستی و بلندی ها قرار می گیرند و درخت و محصول مورد نظر را آبیاری می کنند از مزیت های این لوله می توان گفت که در مصرف آب تا حد قابل توجهی صرفه جویی می کند. سوراخ های مشبک موجود در بیرون لوله فشار آبی که به داخل لوله وارد می شود را کاهش می دهد و با کاهش فشار آب منجر به این می شود که در موقع آبیاری آسیب به درخت و یا محصول کشاورزی وارد نشود البته بهتر است بگوییم سوراخ ها دارای فواصل گوناگون هستند

اصول صادرات لوله پلی اتیلن

اصول صادرات لوله پلی اتیلن لوله های پلی اتیلن انواع مختلفی دارند که یک نوع لوله های ساده محصول آبیاری تحت فشار است که کاملا بدنه آن صاف و صیقلی می باشد و یک نمونه از آن که به نوارهای تیپ مشهور هستند و برای آبیاری قطره های از آن استفاده می گردد این لوله های پلیمری جز هر دسته این که باشند به کشورهای مختلف توسط کارخانه های تولیدی صادر می شوند.

صادرات لوله پلی اتیلن به کشورهای همسایه همچون عراق و یا کشور ترکیه یکی از تجارت های پرسود برای تاجران و تولید کنندگان در نظر گرفته می شود که منجر می شود تا کارخانه های تولید لوله سالانه سهم خوبی از تولیدات خود را برای صادرات کنار بگذارند این کار نه تنها برای کارخانه های تولیدی منفعت دارد بلکه با ورود ارز به کشور موجب رونق بخشیدن به اقتصاد کشور می شود. قراردادهای صادراتی بین کشورها با حضور نمایندگانی از آنها ثبت می گردد. صادرات لوله پلی اتیلن در حلقه های چند متری که بسته بندی آن توسط دستگاه های شیرینگ شده انجام می شود صورت می گیرد.

خرید لوله پلی اتیلن مشبک 5 لایه از تولید کننده

خرید لوله پلی اتیلن مشبک 5 لایه از تولید کننده قزوین یکی از شهرهای کشور است که با داشتن کارخانه های تولید انواع لوله های پلی اتیلن در ایران مشهور می باشد در این شهر لوله پلی اتیلن تک جداره و دوجداره به صورت ساده و مشبک ۵ لایه تولید می شود که خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده های این شهر تا میزان قابل توجهی در هنگام خرید محصول را با قیمت ارزان تری در اختیار خریدارن عمده قرار می دهد.

لوله های مشبک با قطرهای گوناگون همچون قطر 200 و 800 mm تولید می شود که فاصله سوراخ های مشبک بر روی بدنه آن قابل تنظیم می باید و سفارش دهنده لوله بنا به نیاز خود می تواند سفارش هر سایز با هر اندازه تعداد سوراخ مشبک در هر متر از لوله را از تولید کننده بنماید.

لوله های مشبک به صورت متری به فروش می رسند و برای خرید آنها دو راه وجود دارد یکی خرید حضوری و دیگری خرید اینترنتی از تولید کننده ها که یکی از مزیت های خرید اینترنتی لوله مشبک این است که لوله یا سرعت بالاتری در اختیار خریداران قرار می گیرد اما این‌ نوع خرید معایبی نیز دارد و آن هم این است که وب سایت های کلاه برداری در این زمینه سعی می کنند که با مدارک جعلی از خریداران کلاه برداری نمایند پس قبل از خرید از مورد اطمینان بودن سایتی که قرار است از آن خرید را انجام دهید کاملا مطمین باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما