قیمت خرید لوله پلی اتیلن برقی

قیمت لوله پلی اتیلن برقی از روش محاسبه قیمت هر متر لوله پلی اتیلن بدست می آید که ابتدا نوع مواد اولیه را انتخاب می کنند و بعد گرید لوله و در آخر اتمسفر لوله پلی اتیلن مورد نیاز و سایز و متراژ لوله را انتخاب می کنند. در حقیقت قیمت لوله پلی اتیلن بر اساس وزن لوله مورد نظر محاسبه می‌شود و شاخه ای یا کلافی بودن لوله در قیمت آن بی تاثیر است.

قیمت خرید لوله پلی اتیلن برقی

اطلاعاتی از انواع لوله های پلی اتیلن

اطلاعاتی از انواع لوله های پلی اتیلن برای خرید لوله های پلی اتیلن به‌ دلیل وجود انواع برندهای لوله‌های پلی اتیلن در بازارهای داخلی، چه از نظر سایز، فشار کار و نوع مواد بکار رفته شده در تولید لوله، هر نوع لوله پلی اتیلنی مصارف و کاربرد مجزایی دارد. لوله های پلی اتیلنی این قابلیت را دارند که از آن ها برای انتقال آب آشامیدنی، فاضلاب، گاز و حتی مواد شیمیایی و پسماند کارخانه‌ها مورد استفاده قرار بگیرند از این لوله ها همچنین در پوشش دهی کابل های مخابراتی برای محافظت از کابل ها استفاده می شود. فراموش نکیند که در هنگام خرید حتما باید اتصالات متناسب با همان لوله را خریداری کنید. توجه کنید که حتما بر روی لوله‌های پلی اتیلنی اطلاعاتی از قبیل نام کارخانه، تاریخ تولید، نوع موادبکار برده شده در تولید و درصد آن ها، فشار کاری که می تواند تحمل کند و از همه مهم تر مهر استاندارد حک شده باشدتا استاندارد بودن لوله را تایید کند. مهر استاندارد در مواردی مانند استفاده برای کاورینگ کابل برق و مخابرات که به اصطلاح لوله پلی اتیلن کابلی می‌گویند ضروری نیست.دلیل این امر این است که در این مصارف فشاری بر جداره لوله وارد نمی شود. برای تشخیص لوله پلی اتیلنی با کیفیت کافی است در هنگام خرید لوله پلی اتیلن به موارد زیر توجه کنید: قبل از هرچیز باید سطح داخلی را بررسی کرد سطح داخلی باید صاف باشد، سطح بیرونی نیز باید صاف و مات باشد. لوله‌های پلی اتیلنی استاندارد دارای شناسنامه تولید روی سطح خارجی خود هستند. این لوله های پلی اتیلن با جوش به راحتی به هم متصل می شوند.اگر در تولید این لوله‌ها از مواد ضایعاتی استفاده شودبا جوش به خوبی به یکدیگر متصل نمی شوند. لوله های پلی اتیلن کابلی برای مصارف پوششی استفاده می شوند و استفاده از آن ها برای انتقال سیالات غلط است زیرا عمر مفید آن به شدت کاهش می‌یابد.قیمت هر کیلو لوله پلی اتیلن در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد عواملی از قبیل : 1-استاندارد بودن لوله های تولیدی 2-خلوص مواد اولیه بکار برده شده 3-نوع مواد اولیه تولیدی 4-هزینه حمل و نقل لوله های استاندارد پلی اتیلن. لوله های پلی اتیلنی در سه گرید A , B , C عرضه تولید می‌شوند، ناگفته نماند تمام این لوله ها دارای مهر استاندارد و کیفیت بالایی هستند، البته با توجه به کارخانه تولید کننده این لوله های پلی اتیلنی و خدمات پس از فروش تقسیم بندی می‌شوند. لوله های گرید A الزاما دارای ضمانت نامه هستند. مواد پلی اتیلن در دسته‌های زیر تقسیم بندیمی شوند: مواد pe63 که دیگر از رده خارج شده اند و به دلیل وزن و ضخامت بالای لوله تولید شده از این مواد، قیمت آن ها نیز گرانتر است. مواد pe80 نوع جدیدی از پلی اتیلن ها هستند که بیشترین استفاده را دارند. لوله های تولیدی از این ماده وزن و ضخامت کمتری دارند و تحمل فشار بالاتری دارند. اما مواد pe100 جدیدترین نوع مواد اولیه رایج در بازار های داخلی هستند که لوله های تولید شده با آن بسیار سبک است.

مشکلات صادرکنندگان لوله پلی اتیلن

مهم ترین مشکلات صادرکنندگان لوله پلی اتیلن مربوط به تحریم و خودتحریمی در کشور است که به شدت موجب كاهش صادرات لوله پلی اتیلنی می شود. صادرات لوله های پلی اتیلن از ایران به دلیل نوسانات ارزی و افزایش روزانه قیمت دلار برای صادرکنندگان این کالا مشکلاتی یه همراه داشته است. لوله پلی اتیلن دارای نوع و سایزهای متفاوتی هستند که هرکدام مصارف متعدد و متفاوتی دارند. از مواد پلی اتیلن برای مصارف گوناگون اسفاده می کنند. این لوله ها دارای درجات مختلفی به لحاظ کیفیت هستند. سالانه میزان بالایی از لوله های پلی اتیلن باکیفیت به کشور های دیگر صادر می شود. اصفهان یکی از شهر هایی است که بخش عظیمی از تولیدات خود را به کشور ها و شهر ها دیگر صادر می کند. این شرکت لوله های مرغوبی در ابعاد و اندازه های متنوعی تولید می کند. قیمت لوله پلی اتیلن اصفهان وابسته به جنس،نوع آن و همچنین کیفیت آن متفاوت است.این لوله ها با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی که دارند یکی از پرکاربرد ترین انواع لوله ها در صنعت و کشاورزی محسوب می شود.

موارد استفاده از انواع لوله های پلی اتیلن

موارد استفاده  از انواع لوله های پلی اتیلن کاربرد لوله پلی اتیلن برقی در چه مواردی بیشتر استفاده می شود؟ به طور کلی می توان گفت لوله های پلی اتیلن برای مصارف بسیار گوناگون و مختلفی در صنعت کشاورزی استفاده می شوند.موارد استفاده از لوله های پلی اتیلن و کاربرد این لوله ها با گذشت زمان رشد چشمگیری داشته و این رشد فزاینده به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های جدیداست که سرعت تولید و کیفیت را بالا می برد که باعث شده نسل جدیدی از لوله‌های پلی اتیلن های گرید (high grade) وارد صنعت شوند. لوله های پلی اتیلن تقریبا هفت دهه از ورودشان به صنایع مختلف اروپا و سپس ایالات متحده می گذرد. از جمله کاربری‌های لوله های پلی اتیلن : انتقال آب (سیستم‌های آبرسانی، آبیاری تحت فشار و …)، انتقال و جابجایی سیالات شیمیایی کارخانجات، سیالات خنک‌کننده و گرم کننده در صنایع ، استفاده برای پوشش محافظ و عایق کابل‌های برق و فیبر نوری و مصارف مختلف دیگر. ویژگی‌های منحصر بفرد لوله های پلی اتیلنی نسبت به دیگر لوله‌ها (فولادی، آزبست، و …) باعث شده که سرعت رشد استفاده از این لوله‌ها در شبکه‌های انتقال و توزیع آب و سیستم‌های آبیاری تحت فشار نسبت به دیگر لوله ها بیشتر شود. کاربرد و موارد استفاده لوله های پلی اتیلنی که با نام اختصاری (HDPE) یا پلی اتیلن سخت معروف اند در کشاورزی، آبیاری، آبرسانی، کاورینگ و پوشش دهی و انتقال گاز می‌باشد. استفاده از این لوله ها در شبکه های آبرسانی شهری و روستایی و همچنین در شبکه های فاضلاب شهری و روستایی بسیار زیاد است. مزایای استفاده از این لوله ها به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارند و همینطور عایق بودن آن ها و نداشتن خاصیت شکنندگی و مقوت بالای آن ها در برابر فشار و ساییدگی بسیار بالا است. نصب این لوله ها بسیار راحت و سریع انجام می گیرد. با توجه به موارد ذکر شده، طبیعی است که استفاده از این کابل ها تا این حد در صنعت رواج پیدا کرده باشد.این لوله ها بهترین انتخاب برای سیستم‌های انتقال سیالات در پروژه‌های مختلف صنعتی و نیروگاه ها، خطوط انتقال فاضلاب، سیستم‌های آبیاری برای بخش های مختلف کشاورزی که تحت فشار قطره‌ای و بارانی لازم است آبیاری شود هستند. لازم است بدانیدPN PE و SDR مفاهیمی هستند که در هنگلم فروش لوله‌های پلی اتیلنیباید به آن ها توجه کرد.pe لوله های پلی اتیلن تعیین کننده ضخامت لوله پلی اتیلن و PN حداکثر فشار مجازی است که لوله می‌تواند تحمل کند. SDR نیز با ضخامت لوله رابطه عکس دارد.

معیارهای انتخاب مناسب ترین لوله ها

معیار های انتخاب بهترین نوع لوله برای مصارف مختلف متفاوت است.زیرا انواع مختلفی از این لوله ها تولید می شود که با تو.جه به کاربرد نهایی ان ها متفاوت است. انتخاب جنس لوله باید با در نظر گرفتن موارد فنی، اقتصادی، بهداشتی و زیست محیطی باشد زیرا بر طول عمر شبکه و نیز عملکرد شبکه اثر خواهد گذاشت. باید ببینید معیار شما از خرید لوله شامل چه مواردی است انتخاب دقیق معیارها قبل از هر گونه تحلیلی، اساسی ترین بخش تصمیم گیری برای انتخاب و خرید لوله مناسب و کاربردی است. اولویت بندی معیارهای مهم در انتخاب جنس لوله برای شبکه های آب و فاضلاب شهری با نظر سنجی از کارشناسان صنعت آب و فاضلاب صورت می گیرد.همان طور که دیگر می دانید عوامل متعددی در انتخاب و تعیین مشخصات لوله های پلی اتیلنی در نظر گرفته می شود.یک لوله پلی اتیلنی برای تحمل بار و فشار وارده به آن فقط به استحکام و سفتی خود متکی است. لوله های منعطف قادر به تحمل بالای بار نیستند. یک لوله انعطاف پذیر برای ایجاد استحکامی توانایی تحمل بار وارده را داشته باشد، به فشار واکنش زمین نیازمند است.یعنی بار استاتیک عمودی زمین، از طریق دیواره های لوله به خاک پیرامون منتقل می شود. لوله ها نقش بسزایی در انتقال و توزیع آب و جمع آوری و انتقال فاضلاب،به عهده دارند به همین دلیل انتخاب جنس لوله بسیار مهم و حائز اهمیت است. لوله های پلی اتیلن فاضلابی و لوله پلی اتیلن کشاورزی در شبکه های آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند تحمل فشار و بار بالایی دارند و اصلاحا لوله پلی اتیلن فشار قوی گفته می شوند.

فروش ویژه لوله پلی اتیلن برقی

فروش ویژه لوله پلی اتیلن برقی مواد اولیه پلی اتیلن موجود در بازار که برای تولید و فروش لوله های پلی اتیلنی مصرف می شود اغلب محصول پتروشیمی های اصفهان، بندر امام یا بندر امیرکبیر هستند. تولید و توزیع انواع لوله های پلی اتیلن برق در انواع سایزها با مواد درجه یک و با کیفیت برتر و قیمت مناسب بصورت مستقیم درب کارخانه برای آگاهی از قیمت محصول و دریافت مشاوره در امر خرید لوله پلی اتیلن مشکی برقی کافیست با ما در ارتباط باشید. لوله پلی اتیلن 1 اینچ یکی از انواع لوله پلی اتیلنی می باشد که شهرت بسیار زیادی در میان محصولات پلی اتیلنی دارد. گروه آراد عاملیت رسمی و معتبر فروش لوله پلی اتیلن برقی به سراسر ایران را دارد. خریداران عمده این محصولات پلی اتیلنی می توانندبرای خرید آنلاین و یا استعلام قیمت لوله پلی اتیلن برقی با شرکت آراد تماس بگیرید و یا فرم سفارش اینترنتی را تکمیل نمایند. لازم است بدانید که مواد اولیه پلی اتیلن موجود در بازار که برای تولید و فروش لوله های پلی اتیلنی مصرف می شود اغلب محصول پتروشیمی های اصفهان، بندر امام یا بندر امیرکبیر هستند که تولید کنندگان مختلف بر اساس کاربرد نهایی محصول در تهیه محصولات پلی اتیلنی استفاده می کنند. مشخصاتی از قبیل ضخامت و سایز لوله پلی اتیلن جدول برای خریداران عمده داده می شود تا انتخاب برای آن ها اسان باشد.

مرجع پخش لوله پلی اتیلن برقی

در سال های اخیر کمتر کسی را می توان یافت که نسبت به کاربرد لوله های پلی اتیلن در صنعت بی اطلاع باشد. لوله های پلی اتیلنی نقش بسیار مهمی در صنعت دارند. پخش لوله پلی اتیلن برقی توسط نمایندگی ها و مراکز پخش این محصولات صورت می گیرد امکان خرید این لوله ها از مراکز پخش فقط به صورت عمده است.برای خرید عمده این لوله های پلی اتیلنی می توانید به دو صورت عمل کنید. شرکت های مختلف تولید این محصولات اقدام به اراعه خدمات خود به طور مستقیم به خریداران عمده این محصولات هستند به طوری که دیگر دلالان و واسطه گران در این معامعات جایی ندارند حذف واسطه گران از معاملات تجاری و عمدخ موجب شده تا خریداران امروزه بتوانند محصول را با قیمت تعیین شده کارخانه خریداری کنند قیمت تعیین شده کارخانه نسبت به قیمت دلالان بسیار پایین تر است و به همین دلیل خرید مستقیم صرفه اقتصادی برالایی برای خریداران دارد. خرید محصول می تواند به صورت حضوری باشد و یا از طریق سایت های مراکز فروش صورت بگیرد که به این ترتیب در هر ساعت شبانه روز امکان پذیر است و محدودیت زمانی ندارد. باتوجه به کاربرد های متنوع لوله های پلی اتیلنی، در ایراتن تولید کنندگان زیادی برای این محصولات وجود داردبه همین دلیل لوله های پلی اتیلن با برند و بسته بندی های متفاوتی به بازار عرضه می شوند. لازم است خریدار لوله های پلی اتیلن در هنگام خرید بهترین مارک لوله پلی اتیلن را خریداری نماید تا از دوام و طول عمر بالای محصول مطمعن باشند.

صادرات لوله پلی اتیلن برقی

صادرات لوله پلی اتیلن برقی صادرات لوله های پلی اتیلن به کشورهای همسایه و بازراهای جهانی جزئ از اهداف لاینفک بسیاری از تولید کنندگان قدیمی این محصولات است.صادرات لوله پلی اتیلن برای پروژه های صنعتی و تاسیساتی کشورهای منطقه از قبیل آسیای میانه ، عراق، قطر ،عمان و همچنین ترکمنستان از دست آوردهای بسیاری از شرکت های تولید کننده لوله پلی اتیلنی در کشور است. با کیفیت ترین محصولات تولید کنندگان داخلی که بر اساس آخرین استانداردهای تولیدی و با استفاده از مدرنترین ماشین آلات تولید فراهم آمده اند توانسته اند در بازارهای جهانی به محبوبیت بالایی دست یابند که در نهایت جنبه ارز آوری به کشور را داشته اند. لوله پلی اتیلن اصفهان تولید شده از محصولات با کیفیت و بی مثال در منطقه به عنوان الگویی ممتاز و مثال زدنی برای دیگر تولیدکنندگان می‌باشد و یکی از صادر کننده موفقی است که توانسته محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر کند لوله هایی که مهر ساخت ایران را دارند. صادرات کالا کمی با توجه به داشتن رقبایی در رده جهانی کمی سخت است. خاور میانه یکی از اصلی‌ترین مراکز استخراج نفت و تولید مشتقات نفتی است که به همین دلیل تولید کنندگان مطرحی در این حوزه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما